Herní rady a tipy na vaše telefony

Real Racing 3

Real Racing 3 je vynikající závodní hrou, která je dělaná jak pro mobilní telefony, tak také pro tablety. Hra se nejmenuje Real Racing jen tak pro nic za nic. Přináší totiž na Vaše mobilní obrazovky opravdu reálnou závodní hru s vynikajícími texturami, skvělými animacemi a realisticky ztvárněnými jízdními vlastnostmi.

Můžete se tak ponořit do reálného světa automobilových závodů s pocitem skvělého reálného adrenalinu. Hra pak dále přináší skutečně desítky závodních vozidel, které jsou skutečnými kopiemi reálných vozidel. Můžete také závodit na tratích, které znáte například z televize. Další peckou u této hry je také to, že ji můžete hrát proti skutečným jezdcům (musíte být samozřejmě online).

Vaši protivníci z řad reálných jezdců však online být vůbec nemusí. Jediné co je potřeba, aby daný jezdec danou trať již někdy odejl. Vy tedy budete závodit s jeho časem, který již někdy odjel. Mezi další věci, které můžete ve hře najít, patří samozřejmě tuning a styling vozidel.

Celkově naleznete ve hře čtyřicet pět vozidel, přičemž jsou zde takové skvosty, jako třeba Bugatti, Porsche nebo třeba Lamborghini.

Komentáře jsou uzavřeny.