Herní rady a tipy na vaše telefony

Earn to Die

Earn to Die je v dnešní době již poměrně známou hrou, kterou můžete znát například v online verzi. V dnešní době si ji ale můžete zahrát i na svém mobilním telefonu nebo samozřejmě iPadu. Ve hře se ocitnete v postapokalyptickém světě, který je plný krvelačných zombíků, kteří mají jediný cíl – sníst vás.

Celá hra se odehrává v poušti, přičemž je rozdělena na několik levelů, které jsou samozřejmě těžší a těžší. Abyste dokončili jeden celý level, tak budete muset projet autem celou určitou vzdálenost. Na začátku budete mít k dispozici pouze základní obyčejné auto, které si však budete muset vyšperkovat, abyste daný level udělali.

Jakmile se totiž budete dostávat s vozidlem v levelu dál a dál, tak budete dostávat peníze, za které si budete moci kupovat ony vylepšení. Vylepšení jsou to vskutku parádní.

Samozřejmě takové ty základní, jako je třeba větší nádrž na benzín, abyste dojeli dál, lepší motor, větší kola a tak podobně, ale také například bodáky na předek automobilu, kulomet, turbo a spoustu dalších. Jakmile si automobil vylepšíte opravdu na maximum, tak si můžete našetřit na úplně nové vozidlo. Naleznete zde takové pecky jako je třeba školní autobus, kamion, nákladní auto a tak dále.

Celkově je zde pro Vás nachystáno osm vozidel. Hra si pak dá hrát také dokonce v multiplayeru, přičemž půjde o to, kdo dokáže dané kolo projet v co nejkratším čase. Hra je pak zasazena do poměrněumoderního grafického kabátku a ani fyzika není úplně špatná. Rozhodně lze však říct, že se na hře můžete stát velice lehce závislí a jen tak se od ní neotrhnete.

Autorem hry je herní vývojářská společnost s názvem Toffee games. Za hru si pak budete muset také zaplatit, abyste mohli hrát plnou verzi. Samozřejmě si můžete vyzkoušet neplacenou demoverzi.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Google Play hry a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.