Herní rady a tipy na vaše telefony

Fruit Ninja

Fruit Ninja je velice oblíbenou hrou na dotykové mobilí telefony. O co tedy v této hře jde? Vžijete se do role “kuchařského samuraje,” které bude mít za úkol porcovat ovoce. Nebude to však tak jednoduché.

Ovoce bude létat po celé obrazovce Vašeho mobilního telefony a Vy jej budete muset mávnutím prstu po obrazovce přeseknout. Musíte přeseknout všechny kusy ovoce, které se na obrazovce objeví.

Pokud na nějaký kus ovoce zapomenete, tak se Vám odečte jeden život. Za přeseknuté ovoce budete pak samozřejmě získávat body. Můžete dělat také různá komba, kdy přeseknete například tři a více kusů ovoce jedním tahem. Jak budete postupovat hrou, tak se obtížnost budete samozřejmě více a více zvyšovat. Bude se objevovat stále více ovoce a vy tak budete muset být opravdu pohotoví a rychlí.

Časem se však začnou objevovat společně s ovocem také zapálené bomby, kterým se však musíte samozřejmě vyhnout. Pokud se takové bomby dotknete, tak vybouchne a opět přicházíte o jeden život.

Jinak je hra docela jednoduchá a hodně návyková, takže na zahnání nudných chvilek, například při dlouhých cestách mhd, je úplně ideální. Hru si můžete stáhnout pomocí odkazu níže.

Komentáře jsou uzavřeny.