Herní rady a tipy na vaše telefony

Shakes & Fidget – The Game

Shakes & Fidget – The Game je vynikající MMORPG hrou, která si našla miliony hráčů po celém světě.

Hru si můžete v současné době zahrát jak na svém počítači nebo notebooku, tak také na mobilních zařízeních nebo iPadech.

Pokud bychom měli tuto hru k něčemu přirovnat, tak by to byl například World of Warcraft, avšak v poněkud okleštěné a zjednodušené verzi samozřejmě.

Hra je postavena na jakémsi karikaturním stylu, takže postavičky vypadají opravdu roztomile (mnohdy až směšně, avšak v dobrém). Jakmile hru spustíte, tak si můžete vybrat z celkově tří klasických fantasy povolání.

Jedná se samozřejmě o válečníka, který se specializuje na hrubou sílu, dokáže ovládat všechny zbraně, avšak na druhou stranu samozřejmě inteligence moc nepobral.  Dále zde máme ctihodného mága nebo chceteli kouzelíka, který se specailizuje právě na svou inteligence, ovládání přírodních živlů a pronikání do lidské mysli. Kouzelník je pak samozřejmě závislí na své kouzelné energii, ze které čerpá potenciál pro kouzlení.

Velikým problémem pro něj bývá, když je se svou energií na nule, neboť to je pak hodně zranitelný vůči fyzickému napadení. Poslední povoláním je zde pak samozřejmě Průzkumník, což je klasický zloděj nebo spíše lupič. Tento se pohybuje nejradši ve stínech, kde vyčkává na své oběti a jako zbraň používá nejvíce dýku nebo případně luk, či kuš na dálku. Dále si zde můžeme vybrat z celkově osmi ras, za které můžeme hrát.

Mezi ty kladnější rasy patří samozřejmě lidé, gnómové, trpaslíci nebo elfové a mezi ty hrůzostrašnější rasy pak patří orkové, démoni, skřítci nebo temní elfové. Hra je velice příjemně hratelná, neboť vše se nese v duchu určité ironie a nadsázky, takže se u níc určitě velice dobře pobavíte. Základem hry je pak samozřejmě získávání zkušeností, které jsou k dispozici za plnění rozličných úkolů nebo zabíjení monster. Pokud vás však toto nebaví, tak můžete jít například pracovat k hradní stráži nebo prostě jen zajít do hospody a pít pivo.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Akční hry na mobil a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.